Granola is pecan and craisins. Definitely make it at home instead of buying it.

Cost of the granola is $9.01 total or 81¢ per 11 ounces instead of 2.69 for Walmart brand granola.

    • wise_pancake@lemmy.ca
      link
      fedilink
      arrow-up
      0
      ·
      6 days ago

      ChatGPTs system prompt thinks you can. Which is ironic.

      It will also refuse to download specific recipes for you.

      I uploaded that as a photo of a photocopy and it was still sketchy about it.